Центр розвитку
«Кудрявський»

Ми оточимо дитину теплом та турботою,
навчимо взаємодіяти зі світом,
як це роблять найкращі батьки

Всебічний
розвиток дитини

Ми допоможемо малюкові розвити
інтелектуальні та творчі здібності,
сформуємо навички читання та письма

Розвиток мовлення

Наші спеціалісти знають як мотивувати
дитину до спілкування, розуміють причини помилок
в мовленні та вміють їх виправляти

Комплексна
підготовка до школи

дітей від 5 до 7 років!
Основи грамоти та розвиток мовлення. Логіка та математика. Підготовка руки до письма.
Тренування пам’яті, уваги та сприйняття.
3 рази на тиждень. 1200 грн/місяць

Про компанію

Центр розвитку «Кудрявський» в «Ізумрудному»

Дитячий учбовий центр «Кудрявський» – це талановиті викладачі, затишні кімнати, сучасні учбові матеріали, іграшки, наочні посібники. У нашому центрі ми познайомимо малюка зі світом музики і танцю. В творчій майстерні навчать фантазувати, ліпити та малювати. Заняття оздоровчою гімнастикою допоможуть укріпити дитячий організм. Ми допоможемо розвинути інтелектуальні і творчі здібності, сформуємо навики читання і письма, а іноземні мови в ранньому віці вчаться легко і швидко. Діти навчаться працювати в колективі, будувати стосунки з ровесниками і дорослими.

Отримайте безкоштовну консультацію

Для швидкого зв'язку, зателефонуйте нам прямо зараз! тел: (067) 219 90 67

Або натисніть на кнопку "Зворотній дзвінок, введіть свої дані і ми вам передзвонимо та з радістю надамо інформацію.